O nás

Home / O nás

 

Vítejte!

Jsme klinika dentální hygieny se sídlem v Opavě. Dříve jste nás mohli znát pod názvem Dentální hygiena Opava (dhopava.cz) – Bc. Ilona Cabadajová a Kristýna Chabroňová, DiS. Sídlíme na adrese nám. Slezského odboje 1540/3, 746 01 Opava, v prvním patře budovy známé jako Poliklinika Opava. Dlouhodobě úzce spolupracujeme s praktickým zubním lékařem MUDr. Alešem Vlčkem.

Spokojenost klientů je u nás prvořadá. Proto vedle důrazu na kvalitu odvedené práce dbáme také na šetrnost ošetření a lidský přístup. Naše služby se snažíme neustále vylepšovat a udržovat je v souladu s moderními trendy. Zároveň ale dbáme i na to, aby zůstaly dostupné pokud možno všem.

Studentům dentální hygieny nabízíme možnost absolvování odborné stáže. Vítáme studenty, kteří mají o obor skutečný zájem a jsou kvalitně připraveni po teoretické stránce. Z těch nejlepších absolventů si také vybíráme naše nové kolegy.

Využíváme dvě moderně vybavené ordinace.

Kvalitní a šetrná péče

Zakládáme si na tom, aby návštěva u nás byla pro klienta vždy příjemným zážitkem, doprovázená pocitem kvalitně odvedené práce s viditelným výsledkem. Šetrným ošetřením pomáháme překonávat obavy z návštěvy zubní ordinace.

Profesionalita a odbornost

Dlouholetá zkušenost v oblasti dentální hygieny, průběžné zdokonalování se formou školení a workshopů, sdílení vědomostí v rámci týmu, to vše je zárukou vysoké odbornosti a profesionálního přístupu v péči o naše klienty.

Vstřícné jednání

Jsme a budeme tady vždy pro naše klienty. Respektujeme jejich potřeby i drahocenný čas. Za samozřejmost považujeme slušné jednání a férově nastavené ceny. Chceme, aby naše služby byly dostupné všem.

Lidský přístup

V našich ordinacích čeká na všechny příchozí klienty přátelská atmosféra, klid a pohoda. Preferujeme lidský přístup při ošetření i komunikaci. Každý den se přesvědčujeme, že úsměv na rtech nic nestojí, přesto ale dokáže zázraky.

Klinika dentální hygieny v Opavě v číslech

0% kvalita
0 spokojených klientů
0 dentální hygienistky
0 let zkušeností
0 šťastných úsměvů

Náš tým

Bc. Ilona Cabadajová

Bc. Ilona Cabadajová

Dentální hygienistka
Raduji se z viditelných výsledků mé práce a z upřímné spokojenosti klientů.
Eliška Moravcová, DiS.

Eliška Moravcová, DiS.

Dentální hygienistka / Aktuálně na rodičovské dovolené
Jediný způsob, jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš.

Recenze klientů