Bc. Ilona Cabadajová

Dentální hygienistka
Služby kliniky dentální hygieny v Opavě

Jako vystudovaná zdravotní sestra začínala Ilona svou kariéru v pražském IKEMu. Záhy se ale vrátila zpět do rodné Opavy a nastoupila jako zubní instrumentářka u MUDr. Věry Frenzelové a později u MUDr. Aleše Vlčka. Dálkově vystudovala dentální hygienu na Prešovské univerzitě a ještě pod MUDr. Alešem Vlčkem začala vykonávat práci dentální hygienistky. Později se osamostatnila jako OSVČ. Díky úspěšné spolupráci se současnou kolegyní, Kristýnou Chabroňovou, DiS, a neutuchajícímu zájmu ze strany klientů, rozšířila počet ordinací na dvě a založila tak Kliniku dentální hygieny Lovelydent.

Svou práci vykonává s láskou a zaujetím pro věc, což je na výsledcích velmi znát. Zároveň je člověkem s velmi laskavým srdcem. Vyzařuje z ní klid a pohoda. Svou pozitivní energii dokáže přenášet i na klienty, kteří se tak u ošetření cítí příjemně a v dobrých rukou.

Pravidelně vyhledává a účastní se odborných školení a přednášek v oblasti dentální hygieny. Je členkou Asociace dentálních hygienistek v České republice.

Je milující i milovanou mámou, má ráda přírodu, vycházky či vyjížďky na kole do lesů, a také spojení slunce, moře, slunečníku, lehátka a dobré knížky.