Eliška Hřivňacká

Praktikantka
Profil Elišky Hřivňacké

Eliška studuje poslední ročník diplomované dentální hygienistky na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické v Ostravě. Na této škole také v roce 2017 úspěšně odmaturovala v oboru asistent zubního technika. Během svého studia dentální hygienistky se aktivně podílí na edukaci veřejnosti v oblasti orálního zdraví ve školách i školkách, ale také na festivalech či podnikových akcích. Při studiu vykonává praxi v klinice Lovelydent.

Tento obor si vybrala, protože ji naplňuje práce s lidmi. Také je to jeden z mála zdravotnických oborů, kde se především dbá na prevenci onemocnění. Komunikativnost, pokora a empatie jsou důležitými vlastnostmi, které by dentální hygienistce neměly chybět a Eliška věří, že je u ní všichni naleznou. Ke každému klientovi volí individuální přístup a profesionalita je u ní na prvním místě.

Jejím cílem je vzbudit zájem o zdraví dutiny ústní nejen u dětí, ale u všech, kteří ji v ordinaci navštíví. Chtěla by, aby si lidé touto cestou našli lepší vztah ke stomatologickému ošetření a strach z něj se stal minulostí.

Vynasnaží se, aby každé ošetření bylo vždy co nejvíce příjemné a všichni odcházeli se zdravým a spokojeným úsměvem. Práce je jejím koníčkem, a proto se ve svém oboru neustále vzdělává a učí novým věcem.