Eliška Moravcová, DiS.

Dentální hygienistka / Aktuálně na rodičovské dovolené
Profil Elišky Hřivňacké

Studium diplomované dentální hygienistky ukončila Eliška v roce 2021 na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné škole zdravotnické v Ostravě. Na této škole také v roce 2017 úspěšně odmaturovala v oboru asistent zubního technika. Během svého studia dentální hygienistky se aktivně podílela na edukaci veřejnosti v oblasti orálního zdraví ve školách i školkách, ale také na festivalech či podnikových akcích. Při studiu vykonávala praxi v ordinaci Bc. Ilony Cabadajové.

Eliška si tento obor vybrala, protože ji naplňuje práce s lidmi, a protože je to jeden z mála zdravotnických oborů, kde se především dbá na prevenci onemocnění. Komunikativnost, pokora a empatie jsou důležitými vlastnostmi, které by dentální hygienistce neměly chybět, a které u Elišky s jistotou naleznete. Ke každému klientovi volí individuální a profesionální přístup.

Cílem Elišky je vzbudit zájem o zdraví dutiny ústní nejen u dětí, ale u všech, kteří ji v ordinaci navštíví. Přála by si, aby si lidé touto cestou našli lepší vztah ke stomatologickému ošetření a strach se stal minulostí. Vynasnaží se, aby každé ošetření bylo vždy co nejvíce příjemné a všichni odcházeli se zdravým úsměvem. Práce je pro ni zároveň koníčkem, a proto se neustále aktivně vzdělává a učí novým věcem.