Jak se objednat

Home / Jak se objednat

Vážení zájemci o dentální hygienu, velmi nás to mrzí, ale momentálně jsme kapacitně plně vytíženi a již nemůžeme přijímat nové klienty. Náš rezervační systém je zaplněn na více než půl roku, z tohoto důvodu již nemusí nabízet žádné volné termíny. Také již nejsme schopni reagovat na všechna zmeškaná volání. Stávající klienty prosíme o komunikaci prostřednictvím mailu či SMS. Děkujeme za pochopení.

Rezervační systém

Objednejte se kdykoliv s využitím on-line rezervačního systému. Máte tak možnost objednat se z pohodlí vašeho domova kdykoliv, nejen v průběhu ordinačních hodin naší kliniky.

Telefonicky

Zavolejte nám kdykoliv ve všední dny v čase 8-15 hodin. Pokud vám hovor nezvedneme, zavoláme vám zpět nejpozději následující pracovní den a domluvíme si termín návštěvy.

E-mail

Pošlete nám do naší e-mailové schránky zprávu. Nezapomeňte na sebe uvést telefonní kontakt. Nejpozději následující pracovní den vám zavoláme a domluvíme si termín návštěvy.

Kontaktní formulář

Vyplňte kontaktní formulář a v něm zejména telefonní kontakt na sebe. Nejpozději následující pracovní den vám zavoláme a domluvíme si s vámi termín návštěvy.